• توسعه دهنده پایگاه داده باMYSQL
  ریال

  طراح و توسعه دهنده پایگاه داده با Xampp, MySQL در حوزه مشاغل فناوری اطلاعات مي باشد. از مهمترین شایستگي های این شغل ميتوان نصب و پيكربندی یک محيط تست،كدنویسي،ساخت یک دیتابيس،كار با انواع داده در MySQL ،كار با توابع در MySQL ،كار با Transaction ها،كار با Triggers ،استفاده از دستور Select ،ایجاد روال ها و توابع، PHP PDO Interface و استفاده از آن در كار با MySQL را نام برد. این شغل با كليه مشاغل پایگاه داده،برنامه نویسي،سيستم های وب، سيستم عامل، تجزیه و تحليل سيستم و مهندسي نرم افزار در ارتباط است.

 • توسعه دهنده صفحات وب باPHP
  ریال

  و DESIGNING وتوانايي MYSQL كسي است كه توانايي مديريت PHP توسعه دهنده وب با MYSQL RDBMS و توانايي كنترل و مديريت MySQL پايگاه داده QUERYING WEB PAGES با MYSQL وتوانايي قرار دادن PHP توانايي ساخت صفحات وب پويا با MYSQL CONFIGURATION توانايي بهينه سازي را داشته باشد.

 • تولیدوتوسعه دهنده سیستم های محتوا باWORDPRESS
  ریال

  در حوزه مشاغل فناوري اطلاعات ميباشد. از شايستگي هاي اين WordPress طراح و توسعه دهنده سيستم هاي مديريت محتواي با كار با بخش مديريت پست،مديريت برچسب ها،مديريت گروهها،مديريت ،wordpress شغل ميتوان مواردي مانند نصب و راه اندازي چندرسانه اي،مديريت پيوندها،مديريت برگه ها،مديريت ديدگاه ها،كار با قالب ها،كار با افزونه ها وانجام تنظيمات پيشرفته را نام برد. شغلطراح و توسعه دهنده سيستم هاي مديريت محتوايWordPress با كليه مشاغل طراحي و توسعه وب در ارتباط است.

 • شهروندالکترونیک(E-CITIZEN)
  ریال

  استفاده از مهارت های شهروند الکترونیک ) E-Citizen (شایستگی است در حوزه فناوری اطلاعات، که شامل کارهای، بکارگیری مبانی و مفاهیم اولیه رایانه، کار با سیستم عامل ویندوز، کار با اینترنت، دریافت خدمات آنلاین،کار با تلفن همراه و کار با شبکه های اجتماعی می شود . این شایستگی با مشاغل کاربر رایانه و خدمات الکترونیکی در ارتباط است.

 • کاربر نرم افزار اداری
  ریال

  جهت تهيه IT تربيت افراد جهت كار با سيستم هاي نرم افزار اداري در راستاي كار و شركت ها و موسسات مستند است.

 • کاربررایانه
  ریال

  به فردي که با استفاده از رايانه و نرم افزارهاي رايانه اي به عنوان ابزار کار و تسهیل کننده براي انجام امور اداري يا شخصي، اطلاق مي شود