• کاربرگرافیک رایانه ایillustrator
  ریال

  شغلي است در حوزه فناوري اطلاعات .از شايستگي هاي اين Adobe Illustrator كاربر گرافيك رايانه اي با رسم اشكال , خطوط پايه و شكل هاي پيچيده , انتخاب و ويرايش اشكال , رنگ ،Illustrator شغل نصب و اجراي آميزي اشكال ترسيمي, نگارش متن, افزودن سبك و جلوه به شيء, رسم اشكال سه بعدي لايه و ساخت انواع ماسك,كار با سمبل ها و نمودار ها , وارد كردن تصاوير و خروجي گرفتن از پروژه , توليد پروژه , راهبري طرح كسب و را ميتوان نام برد , اين شغل با مشاغل ناشر كتاب و مجلات , illustrator كار براي كاربر گرافيك رايانه اي با طراحان وب و چند رسانه اي در ارتباط است.

 • کاربرگرافیک رایانه ایindesign
  ریال

  از مشاغل حوزه فناوري اطلاعات ميباشد. از شايستگي هاي اين شغل ميتوان InDesign كاربر گرافيك رايانه اي با مديريت صفحات اسناد،رسم اشكال و اشيا،مديريت اشكال و اشيااستفاده از ،Indesign پيكر بندي و كار با محيط و كاربرد آن در صفحه آرايي ،مديريت رنگ و زمينه،كار با جدول ،ساخت يك پروژه Master متن،كار با خروجي گرفتن از پروژه و توليد پروژه ،راهبري طرح كسب و كار براي طراح گرافيك رايانه اي با ، Interactive را نام برد.اين شغل با كليه مشاغل نشريات ,تبليغات ،مجلات و چاپ و چند رسانه اي و توليد محتوا در Indesign ارتباط است.

 • کاربر corel drow
  ریال

  از مشاغل حوزه فناوري اطلاعات محسوب مي شو د .از شايستگي هاي اين Corel Draw كاربر گرافيك رايانه اي با رنگ ،corel draw مديريت اشياء ،corel draw كار با ابزار هاي ، corel draw شغل كار با امور اوليه نرم افزار ها،كار با جداول،كار با تصاوير effect كار با ،corel draw نگارش متن در ،corel draw آميزي موضوعات در Corel مديريت و تنظيمات چاپ،توليد پروژه ،راهبري طرح كسب و كار براي كاربر گرافيك رايانه اي با ،Bitmap ميتوان نام برد اين شغل با مشاغل مدير طراحي، مهندس تجزيه و تحليل ، طراحي گرافيك و طراحي چند رسانه اي Draw در ارتباط است.

 • کاربرPHOTOSHOP
  ریال

  كاربر گرافيك رايانه اي Photoshop، از مشاغل حوزه فناوري اطلاعات مي‌باشد. از شايستگي هاي اين شغل، انجام امور مقدماتي هنرهاي تجسمي، كار با امور اوليه Photoshop، كار با لايه‌ها و استايل‌ها، كار با ابزارهاي فتوشاپ، ترسيم، نقاشي و كاذ با رنگ و نور و غيره است.

 • شهروندالکترونیک(E-CITIZEN)
  ریال

  استفاده از مهارت های شهروند الکترونیک ) E-Citizen (شایستگی است در حوزه فناوری اطلاعات، که شامل کارهای، بکارگیری مبانی و مفاهیم اولیه رایانه، کار با سیستم عامل ویندوز، کار با اینترنت، دریافت خدمات آنلاین،کار با تلفن همراه و کار با شبکه های اجتماعی می شود . این شایستگی با مشاغل کاربر رایانه و خدمات الکترونیکی در ارتباط است.

 • کاربر نرم افزار اداری
  ریال

  جهت تهيه IT تربيت افراد جهت كار با سيستم هاي نرم افزار اداري در راستاي كار و شركت ها و موسسات مستند است.

 • کاربررایانه
  ریال

  به فردي که با استفاده از رايانه و نرم افزارهاي رايانه اي به عنوان ابزار کار و تسهیل کننده براي انجام امور اداري يا شخصي، اطلاق مي شود