• تولیدچندرسانه ایAUTHO WARE
  ریال

  وليد كننده چندرسانه اي باAuthowareكسي است كه علاوه برداشتن مهارت كارور عمومي رايانهشخصي ازعهده نصب نرم افزارAuthowareبررسي مفاهيم اوليه نرم افزار , كار با آيكون نمايش و ,ابزارها ,كار با آيكون Decision , Motion , Map , SoundMovie , Eraseايجاد ارتباط بصورتTarget Area , Pull Downقابل نصب كردن يك برنامه با نرم افزارInstall ShilDبراید.

 • رایانه کارDIRECTOR
  ریال

  كسي است كه بتواند از عهده نصب نرم افزار، كار با پنجره اي اصلي، كار با تصاوير Director MX رايانه كار كار با ماكروها، كار با صدا و ، Ling و متن، ايجاد كنترل، كار با اسپرايت، ايجاد انيميشن، نوشتن اسپرايت با فيلم هاي خارجي، ايجاد فيلم با فرمت هاي مختلف در سطح اينترنت و ايجاد فيلمهاي سه بعدي برآيد.

 • رایانه کارتدوین فیلم وصدا باSSP
  ریال

  رايانه كار تدوين فيلم و صدا با SSP كسي است كه علاوه بر داشتن مهارت كارور عمومي رايانه شخصي بتواند از عهده بكارگيري Snagit براي تهيه انواع ويرايش صدا با Sound forge ايجاد فايلهاي صداي Real ضبط و تنظيمات و پردازش و تركيب صدا، كار با Premiere براي تدوين تصاوير برآيد.

 • FIASH MX
  ریال

  که شامل طرح FLASH از مشاغل مرتبط در روزه اطلاعات محسوب مي شود. وظايفي از قبيل ايجاد و ويراي اسناد FLASH کارور را در بر Flash Movie و ارائه خروجي ActionScript ها، اشيا، خطوط، متون، دکمه ها و تصاوير متحرک مي باشد، کار با دارد.ارتباط اين شغل با مشاغل مدير طراري،مهندسي تجفيه و تحليل ، طراري ورافيک، طراري وب و طراري چند رسانه اي در ارتباط است.

 • شهروندالکترونیک(E-CITIZEN)
  ریال

  استفاده از مهارت های شهروند الکترونیک ) E-Citizen (شایستگی است در حوزه فناوری اطلاعات، که شامل کارهای، بکارگیری مبانی و مفاهیم اولیه رایانه، کار با سیستم عامل ویندوز، کار با اینترنت، دریافت خدمات آنلاین،کار با تلفن همراه و کار با شبکه های اجتماعی می شود . این شایستگی با مشاغل کاربر رایانه و خدمات الکترونیکی در ارتباط است.

 • کاربر نرم افزار اداری
  ریال

  جهت تهيه IT تربيت افراد جهت كار با سيستم هاي نرم افزار اداري در راستاي كار و شركت ها و موسسات مستند است.

 • کاربررایانه
  ریال

  به فردي که با استفاده از رايانه و نرم افزارهاي رايانه اي به عنوان ابزار کار و تسهیل کننده براي انجام امور اداري يا شخصي، اطلاق مي شود