• آشپز مخصوص روز
  12,000,000 ریال

  آشپز روز كسي است كه بتواند از عهده تهيه انواع اردور، سالاد، سوپ، املت، ساندويچ، پوره، ژيگو، استيك، پنكيك با گوشت، شاتو بريان، تهيه گولاش، انواع همبرگر، پيراشكي گوشت، ماكاروني و ... برآيد.

 • آشپز غذای فوری
  12,330,000 ریال

  آشپز غذاهاي فوري شغلي از مشاغل حوزه صنايع غذايي است كه تجهيز و راه اندازي ماشين آلات پخت، شستشو و توزين و اندازه گيري مواد اوليه ،فرآوري و آماده سازي اوليه مواد غذايي ، GHP ضدعفوني تجهيزات پخت طبق اصول ،تهيه انواع ساندويج هاي سرد و گرم و انواع غذاهاي پرسي و بسته بندي براي خارج رستوران را انجام مي دهد و با عمده فروشان مواد اوليه و فروشندگان تجهيزات پخت در ارتباط شغلي است.

 • آشپزدرجه 2
  15,660,000 ریال
 • آشپز درجه 1
  9,660,000 ریال
 • طباخ آبزیان
  12,330,000 ریال

  طباخ آبزيان كسي است كه از عهده شناخت انواع آبزيان مناسب طبخ، تشخيص سلامت ظاهري آبزيان جهت مصرف، ايجاد شرايط بهينه نگهداري و آماده سازي انواع آبزيان جهت طبخ، روشهاي مختلف طبخ آبزيان، و تهيه و طبخ چند و طبخ چند نوع غذاي دريايي برآمده و اصول بهداشت فردي محيط ضمن كار را اجرا نمايد.

 • دسر ساز سنتی
  7,680,000 ریال

  دسرساز سنتي كسي است كه از عهده تشخيص مواد اوليه و ابزار كار مناسب دسرسازي سنتي برآيد و بتواند با استفاده از روشهاي صحيح و رعايت توالي انجام كار و رعايت نكات بهداشتي دسرهاي سنتي را با كيفيت مطلوب تهيه كند.

 • شیرینی پزی شیرینی خشک
  9,348,000 ریال

  شيريني پز شيريني هاي خشك شغلي از مشاغل حوزه صنايع غذايي است كه تهيه شيريني دانماركي و كرم آن، تهيه شيريني نخودچي، برنجي، نارگيلي، كره اي نارگيلي و تهيه خميرهاي شيرين و هزار ورق و نيز تهيه كيك صبحانه را انجام مي دهد و با فروشنده قنادي و انباردار قنادي در ارتباط شغلي مي باشد.

 • شیرینی پزی درجه 2
  12,660,000 ریال

  شيريني پزي درجه 2 شغلي از مشاغل حرفه قنادي رشته صنايع غذايي است كه تهيه مواد اوليه ، راه اندازي تجهيزات قنادي را به عهده دارد و همچنين سرويس و نگهداري تجهيزات آماده سازي مواد اوليه عمل آوردن خمير جهت هر نوع پخت كيك و شيريني و تهيه شيريني بدون فر و تهيه مربا و مارمالاد مورد استفاده در شيريني و كيك و نيز تهيه برخي دسرها را نيز به عهده دارد به نحوي كه كيك شيريني دسرهاي متنوع را با كيفيت مناسب در اختيار مصرف كنندگان قرار دهد و با مشاغل عمده فروشان آرد و شكر ، بازرسي اماكن ، بازرسي اداره نظارت بر مواد غذايي در ارتباط كاري مي باشد

 • شیرینی پزی درجه 1
  13,440,000 ریال

  شيريني پز درجه 1 شغلي از مشاغل حرفه قنادي از رشته صنايع غذايي است كه ساختن شكلات ، تهيه برخي شيريني ها و كيكها، رويه شيريني، كيك دو يا سه طبقه و تزئين آن را به عهده دارد به نحوي كه شيريني يا كيك با كيفيت را براي مصرف كننده توليد كند. و با مشاغلي از جمله عمده فروش آرد و شكر و روغن، بازرسي اماكن، بازرس اداره نظارت بر مواد غذايي در ارتباط است.

 • آشپز سنتی
  11,676,000 ریال

  آشپزي سنتي شغلي از مشاغل حوزه صنايع غذايي است كه شايستگي هاي راه اندازي و تنظيم ابزار و تجهيزات آشپزخانه، آماده سازي سبزيجات وصيفي جات، توزين يا پيمانه كردن مواد مختلف، پخت غذاهاي سفره خانه، تهيه اعضاء و اجزاء گوسفند يا گوساله، پخت انواع كوكوها و شامي ها، تهيه انواع پلوها و چلوها، تهيه انواع خورش ها، تهيه انواع كوفته و دلمه، تهيه انواع آش، تهيه انواع دسرها را انجام مي دهد و با مشاغل مدير رستوران ، مسئول انبار و فروشنده در ارتباط شغلي مي باشند.

 • شیرینی پز بدون فر
  7,680,000 ریال

  شیرینی پز شیرینی های بدون فر کسی است که پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم قادر به تشخیص ابزار و تجهيزات مورد نياز برای این حرفه باشد . با کاربرد صحيح از مواد اوليه مورد نياز در هر فرمولاسیون انواع شیرینی های بدون فر را تهيه نموده و شرايط نگهداری صحيح را تا زمان مصرف ايجاد کند .