• کاربر مواد شیمیایی در آرایش زنانه
  ریال

  کاربرمواد شیمیایی به مفهوم استفاده از محصولات رنگ مو و بیرنگ کننده هاي مو و مواد فر و صاف به منظور تغییر در ساختار فیزیکی و شیمیایی مو در جهت زیبایی آن و ویتامینه مو در جهت مراقبت و حفظ سلامت گیسوان میباشد.

 • خودآرايي زنانه
  ریال

  آرايش صورت و رفع عيوب ظاهري آن، با توجه به موقعيت اجتماعي، سن و .... كه توسط خود شخص صورت گيرد ( به جاي انجام آن توسط آرايشگر ) را خودآرايي چهره مي گويند.

 • پیرايشگر موهاي زائد با موم
  ریال

  پیرایشگر موهای زائد با موم شغلی است در حوزه مراقبت و زیبایی که در آن شخص قادر به انجام شایستگی هایی چون آلودگی زدایی محیط و حفاظت و بهداشت فردی، مشاوره و پذیرش مشتری، آنالیز ساختمان پوست، آنالیز ساختمان مو، موزدایی (اپیلاسیون) بدن ومراقبت از پوست پس از موزدایی می باشد و با استاندارد پیرایشگر ابرو و صورت زنانه در ارتباط می باشد.

 • چهره پردازي کودک(دخترانه)
  ریال

  نقاشي با طرح هاي شاد و جذاب و شخصيت هاي كارتوني و داستاني روي صورت كودك، با انتخاب طرح دلخواه ايشان براي شاد كردن و كمك كردن به ذهن خلاق كودك.

 • آرايشگر عروس
  ریال

  توانايي آرايش و رفع عيوب آن، آرايش مو با توجه به تكنيک هاي زيبايي شناسي، آرايش ناخن با توجه به فرم دست و پا كه توسط آرايشگر صورت گيرد را آرايش تخصصي عروس مي گويند.

 • طراحي با حنا بر روي بدن (زنانه)
  ریال

  طراحي با حنا روي بدن شايستگي است در حوزه مراقبت و زيبايي كه فرد قادر به انجام رعايت بهداشت فردي وعمومي، تميز كردن پوست بوسيله مواد مخصوص هر پوست، ايجاد طرح روي بدن به وسيله شابلونها و وسايل مورد نظر، آماده كردن مواد و ساختن مواد مصرفي، زدن حنا روي طرح ايجاد شده، خشك كردن طرح حنا مي باشد.

 • بافت مو (زنانه)
  ریال

  بافت مو شايستگي است در حوزه مراقبت و زيبايي كه در آن شخص قادر به انجام آلودگي زدايي محيطي و بهبود مشاوره و پذيرش مشتري، اماده سازي مو قبل از بافت، بافت هاي پايه، بافت فانتزي، بافت تركيبي، بافت با موي اضافه و استفاده از تزئينات بافت مو مي باشد و با استانداردهاي آرايشگر موي زنانه در ارتباط است

 • استفاده از رنگ هاي سنتي و گیاهي در آرايش زنانه
  ریال

  استفاده از رنگ هاي سنتي و گياهي در آرايش زنانه شايستگي است در حوزه مراقبت و زيبايي كه فرد قادر به انجام رعايت بهداشت فردي و عمومی، شناخت تاريخچه رنگهاي سنتي، شناخت انواع رنگ هاي سنتي استفاده از رنگهاي سنتي و گياهي، آماده كردن و ساختن مواد مصرفي زدن مواد بروي موها و تنظيم زمان مي باشد.

 • رنگ كردن موي زنانه
  ریال

  كسي است كه با گذرانيدن رعايت ايمني و بهداشت در محيط كار، رنگ كردن مودكلره و روشن كردن مو، رنگساژ و رنساژ كردن مو و پاك كردن رنگ موي قبلي بتواند موي سر را رنگ كند.

 • دکلراسیون يا بیرنگ کردن مو (زنانه)
  ریال

  دكلراسيون يا بي رنگ كردن مو (زنانه) شايستگي در حوزه مراقبت و زيبايي كه فرد قادر به انجام رعايت بهداشت فردي و عمومي، مفهوم دكلراسيون، روش هاي مختلف بي رنگ كردن موها، بي رنگ كردن مو توسط پودر، بي رنگ كردن مو توسط كرم هاي روشن كننده و بي رنگ كردن موها توسط رنگهاي روشن مي باشد.

 • پيرايشگر کودك (دخترانه)
  ریال

  این شایستگی در حوزه مراقبت زیبایی می باشد و عناوینی از قبیل ایمنی و بهداشت در محیط کار روانشناسی کودک، آماده سازی و شستشوی موی کودک، پیرایش موی کودک و فرم دهی موی کودک را در بر میگیرد و با مشاغلی همچون پیرایشگر موی زنانه در ارتباط است

 • پاكسازي پوست صورت زنانه
  ریال

  يكي از مراقبت هاي اساسي پوست با حذف سلول هاي مرده سطح پوست، برداشتن گرد و غبار، مواد آرايشي و چربي اضافي در سطح اپيدرم و باز كردن منافذ جهت تنفس، جذب مواد تقويتي آبرسان و احياء كننده پوست را پاكسازي مي گويند.