• سازنده وسايل تزئیني با رزين
  ریال

  سازنده وسايل تزئیني با رزين، با شناخت رزين و هاردنر و يادگیري نسبت تركیب آن ها، نحوه بكارگیري انوا رنگ هاي قابل استفاده، آشنايي با انوا چوب، بكارگیري ذوق و خلاقیت در تركیب عناصر و مواد مختلف به آن، طريقه ترسیم، انتقال الگو، برش و شكل دهي و نهايتاً پرداخت كار، محصولي هنري با ارزش افزوده فراوان تولید مي نمايد.

 • گل آراي گل هاي طبيعي پيشرفته
  ریال

  بکارگیري سبک ها و تکنیک هاي تخصصی در گل آرایی و میوه آرایی می باشد .

 • گل آراي گل هاي طبيعي مقدماتي
  ریال

  بکارگیري اصول اولیه گل آرایی، طبقه بندي و ارزیابی گل ها و شناخت سبک ها و فنون گل آرایی می باشد .

 • سازنده و طراح وسايل تزئيني با استفاده از مواد دور ريختني و ظروف يكبارمصرف
  ریال

  سازنده و طراح وسايل تزئيني با استفاده از مواد دور ريختني و ظروف يكبار مصرف كسي است كه با شناخت كامل از مواد و لوازم دور ريختني مختلف مانند (روزنامه ،كاغذ، بطري هاي آب معدني و نوشابه و شير، نايلون هاي اضافي و دور ريختني، قوطي هاي كنسرو و رب گوجه و كمپوت، پوست تخم مرغ، سي دي، قوطي كبريت، جعبه هاي شكلات و شيريني و كفش، مقوا، كارتن و ظروف يكبار مصرف مانند (ليوان، كاسه، سطل، بشقاب، قاشق و ...) و انواع دور ريختني هاي مناسب ديگر بتواند وسايل زيبايي از قبيل انواع سبد، زنبيل، گلدان، جاشمعي، صندوق، كاسه، آباجور، جعبه دستمال كاغذي، ظرفهاي سفره هفت سين، قندان و غيره را ايجاد نمايد.

 • سازنده اشکال کاغذي (اريگامي)
  ریال

  ساخت اشکال مختلف حجمي و غیر حجمي با کاغذ (هنر کاغذ و تا یا همان اریگامي) هدف این هنر آفریدن طرح هاي جالب از کاغذ با کمک تاهاي هندسي است و به نوعي پرورش و هماهنگي ذهن و دست مي باشد .

 • سازنده گلهاي صنعتي پارچه اي
  ریال

  ابتكار و طراحي نوين گلهاي صنعتي پارچه اي با شكل و شيوه اي منحصر به فرد كه الهام گرفته از قدرت خالق بي همتا در طبيعت و نيز با خلاقيت و مهارت و تلفيق ذهني و با ظرافت هرچه تمام سعي زيبايي و در نظر گرفتن ريز ترين نكات حتي ايجاد گردهاي وسط گل در حداقل زمان ممكن كه در دنيا بي نظير و مطرح ميباشد طراحي واجرا گرديده است .

 • نماكاري با آيينه و مواد تزئيني
  ریال

  نماكار با آيينه و مواد تزييني كسي است كه از عهده انتخاب و قابليت زمينه كار، تزيين و طراحي ديوار و سطح مورد نظر و انجام انواع نماهاي اجسام و بناها، ديوار كوب هاي داخل لابي و منازل و ديوار برآيد.

 • صدف ساز
  ریال

  صدف ساز کسی است که از عهده شناخت انواع صدف ها برآمده و بتواند با تمیز کردن و جلا دادن آن ها اشیای تزئینی، عروسک ها و مجسمه هایی از صدف ساخته و در تزئین و آراستن منزل و مکان های مختلف از آن استفاده نماید.

 • سازنذه تسئينات كريستالي و زيور آلات
  ریال

  سازنده تزيينات كريستالي و زيورآلات با اتصال و انشعاب مهره هاي تزييني به ساخت بدليجات و زيورالات مي پردازد.

 • ساخت ظروف و وسایل اکریلیکی
  ریال

  سازنده وسايل و ظروف اكريليكي كسي است كه از عهده ابزارشناسي، تهيه ورقهاي اكريليكي و برش آن با توجه به الگوهاي مورد نظر، حرارت دادن ورق در فر و حالت دادن ورق داغ در قالب و سرانجام ساخت انواع وسايل از قبيل پيش دستي، جا ميوه اي، جا شكلاتي، جاي جعبه دستمال كاغذي، آجيل خوري، جاي قاشق و چنگال، سينيهاي متفاوت برآمده و از حوادث احتمالي پيشگيري نمايد.

 • ابرآرایى
  ریال

  ابرآرا کسی است که بتواند طرح انواع میوه جات، سبزیجات، آدمک، شیرینی جات، را طراحی کرده و قطعات ابر 3 سانتی را به اشکال مختلف برش داده و بدوزد و سپس آنها را تزئین نماید .

 • حکاکی پوکه تخم شترمرغ
  ریال

  حكاك پوكه ي تخم شتر مرغ ، پوكه ها را به وسيله اسيد شسته و سپس بر روي آن نقش هاي زيبا ايجاد مي كند .